pantokrator160logo
Апостольський лист Двері віри Porta Fidei Верховного Понтифіка Бенедикта XVI

ДЕКРЕТ Єпископа Леона Дубравського

Молитва на Рік Віри
Молитва для дорослих та молоді

Молитва для дітей

Розважання для Розарія

Вступ

Прославляємо Тебе, наш Господи і Спасителю, присутній у Пресвятих Дарах. Ти безустанно рятуєш нас і підносиш, зміцнюєш і ведеш.

Сьогодні ми запрошені Святішим Отцем Бенедиктом XVI озирнутися в минуле, на ті великі події, річницю яких святкуємо, особливо 50-ліття скликання II Ватикансько- го Собору, щоб глибше пережити події, що відбуваються у Церкві сьогодні, особливо у Римі, де єпископи з цілої Церкви зібралися на Синоді, а також заглянути у майбутнє - у дні і тижні, що наближаються, котрі за рішенням Папи переживатимемо як Рік Віри.

Нехай над нами чуває Марія, Твоя Пресвята Матір, з Якою розважатимемо над таємницями Твого життя у молитві Розарію.

У кожній таємниці прагнемо повернутися до навчання Собору, роздумуючи над фрагментами з його навчання.

ТАЄМНИЦЯ 1. ХРЕЩЕННЯ ІСУСА В ЙОРДАНІ

Рік Віри

З Догматичної Конституції про Боже Об’явлення: «Сподобалось Богові, в своїй доброті та мудрості, об’явити себе самого й подати до відома таїнство своєї волі.» (ДК 2)

«Богові, який себе об’явив, треба віддати «послух віри», яким людина ціла вручає себе вільно Богові, віддаючи

«повну повинність ума і волі об’явленому Богові» і добровільно приймаючи дане ним об’явлення. А щоб показати цю віру, треба попереджаючої і допоміжної благодаті Божої і внутрішньої підтримки Святого Духа, що порушує серце і направляє до Бога, розкриває очі духа і дає «всім насолоду в прийманні й віруванні в правду.» (ДК5)

Вчини, Господи, щоб таємниця Твого хрещення в Йордані засяяла у нашій душі повним блиском та щоб ми віддали Тобі «послух віри».

 
 

ТАЄМНИЦЯ 2. ОБ’ЯВЛЕННЯ ГОСПОДА ІСУСА НА ВЕСІЛЛІ В КАНІГАЛИЛЕЙСЬКІЙ

Рік Віри

З Догматичної Конституції про Церкву: «В житті публічному Ісуса виступає помітно Його Мати, на початку, на весіллі в Кані Галилейській, коли своїм милосердям та заступництвом дала початок чудесам Іс- уса - Месії. На початку ж Його проповіді прийняла слова, що ними Син, проповідуючи Царство понад усі зв’язки тіла і крові, проголосив блаженними тих, що слухають та зберігають слово Боже, як вона вірно це чинила. Так само також Пресвята Діва поступала в цілій проповіді віри, та свою єдність з Сином зберегла вірно аж до хреста.» (КЦ 58)

Дай нам сили, Господи Ісусе, наслідувати Твою Матір у її непохитній вірі і в повній єдності з Тобою.

 
 

ТАЄМНИЦЯ 3. ПРОГОЛОШЕННЯ БОЖОГО ЦАРСТВА І ЗАКЛИК ДО НАВЕРНЕННЯ

Рік Віри

З Догматичної Конституції про Церкву: «Прийшов отже Син, зісланий Отцем, що вибрав нас у Ньому ще поки постав світ і призначив на всиновлення синів, тому що в Ньому подобалось Йому все обновити. Тому Христос, щоб виповнити волю Отця, заснував на землі Царство Небесне і об’явив нам його тайну, а своїм послухом виконав відкуплення. Церква, тобто Царство Христове вже існуюче в тайні, силою Божою видимо зростає у світі.» (КЦ 3)

Зміцни, Господи Ісусе, нашу віру у те, що Твоє Царство, присутнє у Церкві, завдяки Твоїй силі видимо зростає у світі.

 
 

ТАЄМНИЦЯ 4. ПРЕОБРАЖЕННЯ НА ГОРІ ТАВОР

Рік Віри

З Догматичної Конституції про Церкву: «Господь Ісус, коли молить Отця, щоб «усі були одно ... як і ми одно», поставив просто недосяжні для людського розуму перспективи, вказуючи на деяку подібність між єдністю Божих осіб і між єдністю Божих синів, у правді й любові. А ця подібність виявляє, що людина, яка є єдиним створінням на землі, яке Бог створив задля Нього самого, не може вповні віднайти себе, як тільки щирим даруванням себе самої.» (КЦ 24)

Господи Ісусе, об’являючи на горі Тавор таємницю свого Божества і покликання людей до участі у Твоєму житті, допоможи нам щодня віднаходити себе у безкорисливому даруванні самого себе.

 
 

ТАЄМНИЦЯ 5. УСТАНОВЛЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ

Рік Віри

З Конституції про Святу Літургію: «... Христос повсякчасно присутній у своїй Церкві, перш за все в літургійних чинностях. Він є присутній на Службі Божій, коли в особі служителя - «той самий тепер себе приносить служінням священиків, що тоді самого себе приніс на хресті», а головною мірою під євхаристійними видами.

Він присутній своєю силою у Святих Тайнах так, що коли хтось христить, сам Христос христить. Він присутній у своєму слові, бо сам Він говорить, коли в Церкві читається Святе Письмо. Врешті Він є присутній тоді, коли молиться й співає Церква, Він сам, Який пообіцяв: «Де двоє або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них» (Мат. 18, 20)

Господи Ісуе, відкрий наші очі, щоб ми в кожній Євхаристії бачили Твою присутність і Твоє діяння, щоб наші віра, надія та любов зростали й міцнішали.

 
 
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.

rik-wiry-201

: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua