pantokrator160logo
Апостольський лист Двері віри Porta Fidei Верховного Понтифіка Бенедикта XVI

ДЕКРЕТ Єпископа Леона Дубравського

Молитва на Рік Віри
Молитва для дорослих та молоді

Молитва для дітей

PDFДрукe-mail

Офіційні документи

ДЕКРЕТ

bp_leon_dubrawskyjпро святі місця і час, коли можна отримати відпуст, а також про дозвіл на розгрішення з нагоди Року Віри 2012-2013

rik-wiry-125З огляду на духовне добро вірних у Кам’янець-Подільській Дієцезії та відповідно до норм, поданих в декреті Апостольської Пенітенціарії від 14 вересня 2012 р., установлюю наступні умови отримання відпустів протягом Року Віри, що починається 11 жовтня 2012 р, а закінчиться 24 листопада 2013 р.

Повний відпуст за звичайних умов (визнання гріхів у таїнстві Сповіді, прийняття Святого Причастя, молитва в наміреннях Святішого Отця, зречення прив’язаності до будь-якого гріха, навіть повсякденного), вірні можуть отримати:

1.   Якщо протягом Року Віри візьмуть участь у принаймні трьох конференціх Святих Місій або хоча б у трьох лекціях на тему документів II Ватіканського Собору та Катехизму Католицької Церкви в будь-якому храмі чи у іншому відповідному місці.

2.   Щоразу, як відвідають з паломництвом одну з Папських Базилік або одну з християнських катакомб у Римі, або ж одне зі святих місць, визначених цим декретом на Рік Віри і візьмуть участь у якомусь літургійному Богослужінні або принаймні залишаться на якийсь певний час для зосередження у роздумах над Словом Божим та істинами християнської віри, закінчуючи їх проказуванням молитви «Отче наш», «Вірую».

3.   Якщо протягом Року Віри у будь-який вільно обраний день, під час відвідин баптистерію чи іншого місця, у якому отримали Таїнство Хрещення, відновлять хресні обітниці у будь-якій дозволеній формі.

Згідно Декрету Апостольської Пенітенціарії’ визначаю наступні святі місця в Кам’янець-Подільській Дісцезії, в яких можна отримати повний відпуст протягом Року Віри:

Кафедральний храм Святих Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янці-Подільському, санктуарій Матері Божої Летичівської в смт Летичеві, санктуарій Божого Милосердя у м. Вінниці, санктуарій Ісуса Браїлівського в смт Браїлові;

при умові, що вірні візьмуть участь у якомусь літургійному Богослужінні або принаймні залишаться на якийсь достатній час для зосередження у роздумах над Словом Божим та істинами християнської віри, закінчуючи їх проказуванням молитви «Отче наш», «Вірую».

 

Визначаю також дні, у які протягом Року Віри вірні можуть отримати повний відпуст:

 • Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (8 грудня);
 • Свято Навернення Святого Апостола Павла (25 січня);
 • Свято Стрітення Господнього (2 лютого);
 • Свято Престолу Святого Апостола Петра (22 лютого);
 • Урочистість Святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії' (19 березня);
 • Урочистість Благовіщення Господнього (8 квітня);
 • Урочистість Вознесіння Господнього (12 травня);
 • Урочистість Зіслання Святого Духа (19 травня);
 • Урочистість Пресвятого Серця Ісуса (7 червня);
 • Урочистість Народження Святого Иоана Хрестителя (24 червня);
 • Урочистість Святих Апостолів Петра і Павла (29 червня);
 • Свято Матері Божої Летичівської (6 липня);
 • Урочистість Внебовзятгя Пресвятої Діви Марії (15 серпня);
 • Урочистість Христа, Царя Всесвіту (24 листопада);
а також традиційно з нагоди парафіяльного свята Покровителя храму, за умов, що візьмуть участь у якомусь літургійному Богослужінні або принаймні залишаться на якийсь достатній час для зосередження у роздумах над Словом Божим та істинами християнської віри, закінчуючи їх проказуванням молитви «Отче наш», «Вірую»:

Протягом Року Віри усім священикам Кам’янець-Подільської Дієцезії, які будуть сповідати у Кафедральному храмі Святих Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янці-Подільському, у санктуарії Матері Божої Летичівської в смт Летичеві, санктуарії Божого Милосердя у м Вінниці, санктуарії Ісуса Браїлівського в смт Браїлові,

а також у визначені цим Декретом дні та з нагоди парафіяльного свята Покровителя храму в усіх еригованих парафіях Кам’янець-Подільської Дієцезії

дозволяю уділяти розгрішення від гріхів, розгрішення від яких застережене єпископу.

Кам’янець-Подільський 11.10.2012

о. ВІТАЛІЙ ВОСКОБОЙНІК
Канцлер

Єпископ ЛЕОН ДУБРАВСЬКИЙ
Правлячий Єпископ Кам'янець-Подільської Дієцезії

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.

rik-wiry-201

: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua