Звернення єпископа Леона Дубравського

PDFДрукe-mail

Понеділок, 01 липня 2013, 00:00

letychiv«І знамення велике було видно на небі – жінка, одягнена в сонце, і місяць під стопами її, а на голові її вінець із дванадцяти зірок» (Од 12.1)

Дорогі священики, монахи і монахині, любі брати та сестри у Христі!

Цього такого важливого для нашої Церкви року – Року Віри, відзначаємо 235-ту річницю коронації Папськими коронами чудотворної ікони Летичівської Богородиці, Цариці Поділля і Волині, нашої Небесної Матері та вірної Заступниці за нас перед Божим престолом. 
Ікона Летичівської Богородиці, яка перебувала на Поділлі від 1606 року, від самого початку прославилась як чудотворна.
Згідно архівних документів, вже у 1640 році, отцями домініканцями, які привезли з собою на наші землю цю ікону – копію ікони Матері Божої Сніжної, подаровану у Римі Папою Клеменсом VIII, було підняте питання щодо проведення досліджень чудесних зцілень, отриманих за посередництвом Лику Летичівської Богородиці – так з любов’ю найменували ікону місцеві вірні. В книжці Петра Пруща «Море Божої ласки» (1662 р.) є згадка про ікону Летичівської Богородиці «як ікону невимовної краси і чисельними чудами славної: сліпі прозрівають, померлі до життя повертаються, і ніхто від Неї без потіхи в смутку не відходить» (Краків, 1740, ст. 61)
У XVIII ст. домініканці розпочали систематично записувати чуда та ласки, отримані вірними. Особливих старань докладає о. Протасій Дерякубович, настоятель летичівського монастиря домініканців. Серед записів є багато свідчень про оздоровлення та зцілення в часи воєнних лихоліть.

 
 

Комунікат з пленарного засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України

PDFДрукe-mail

Субота, 27 квітня 2013, 23:15

16-18 квітня 2013 року, Року Віри, у Всеукраїнському Санктуарії Бердичівської Матері Божої відбулося ХLІ Пленарне Засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України.

Завдяки гостинності Отців Кармелітів, владики без перешкод мали змогу духовно огортати турботою довірену їм Церкву в Україні.

 

 
 

Проповідь єпископа Леона Дубравського на Великий Четвер 2013

PDFДрукe-mail

Четвер, 28 березня 2013, 17:01

leon_dubrawskyjДорогі брати у Христовому священстві!

В цей Великий Четвер ми зібралися довкола Ісуса Христа, єдиного Архієрея, єдиного священика, з священства Котрого ми отримали благодать бути священиками через консекраційну молитву і накладання рук єпископа. Прагну разом з вами дякувати за цей особливий дар служіння Богу -  таїнство Священства.

 

 
 

Звернення Його Високопреосвященства Архиєпископа Мечислава Мокшицького з нагоди обрання Папи Римського Франциска та інавгурації понтифікату

PDFДрукe-mail

Неділя, 17 березня 2013, 14:22

Дорогі брати в Христовому священстві!
Богопосвячені особи!
Дорогі в Христі Брати і Сестри!

Habemus papam – вже вкотре в історії Церкви кардинал-протодиякон сповістив нам велику радісну звістку – маємо папу, Франциска. Середа 13 березня 2013 року виразним почерком вписалася в життя кожного християнина, який в католицькій Церкві віднайшов дорогу освячення. Цей день ще раз підтвердив перемогу Того, Який був даний Церкві – Духа Правди й Утішителя. В контексті цієї події особливо звучать слова, записані в 55 розділі Книги Пророка Ісаї: «Думки бо мої – не ваші думки, і дороги ваші – не мої дороги, - слово Господнє. Бо так, як небо вище від землі, так мої дороги вищі від доріг ваших і думки мої вищі від думок ваших» (Іс 55, 8-9).
Ми були свідками того, з яким зацікавленням коментатори політичного життя останніми днями дискутували про те, хто мав би стати папою, і яку програму мав би обрати для того, щоб далі керувати Церквою. Всі вони наче забули, що Церква – це Божа інституція, якою керує Господня міць і мудрість. Сьогодні бачимо, що помилялися ті, що забули про Божі думки та дороги.
 
 

Пастирське звернення Єпископа Леона Дубравського, ординарія Кам’янець-Подільської Дієцезії, з нагоди Дня Захисту Життя

PDFДрукe-mail

Четвер, 07 березня 2013, 11:39

bp_leon_dubrawskyjДорогі священики, монахи та монахині, любі Брати та Сестри у Христі!

Святіший Отець Бенедикт XVI у посланні, проголошуючому Рік Віри, написав: «Вірою мученики віддавали своє життя, даючи свідчення істини Євангелія, яке перемінило їх і зробило здатними прийняти найбільший дар любові: пробачити тим, хто їх переслідував» (PF 13).

 
 

Його Святості Папі Бенедикту XVI

PDFДрукe-mail

Благословенний Святий Отче!

Конференція єпископів латинського обряду в Україні та я особисто дуже засмучені через погіршення Вашого стану здоров’я та молимо Бога оберігати Вас, щоб Ви й надалі були з нами.

Ми захоплюємося Вашою мужністю, з якою Ви зробили цей жест, що викликає в нас, вірних слуг у Христі, велику любов і нескінченну вдячність за той приклад, який нам даєте.

 
 

Звернення Єпископа Леона Дубравського до священиків, монахів, монахинь та мирян Кам’янець-ПодільськоїДієцезії РКЦ

PDFДрукe-mail

Субота, 14 квітня 2012, 01:00

kongres166Дорогі Священики, Монахи, Монахині та Люде Божий Кам’янець-Подільської Дієцезії!

Наближається урочисте святкування Першого Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу, який триватиме з 26-го травня до 3 червня 2012 року.

До цього святкування ми готуємося з Вами ось уже майже рік, слухаючи тематичних катехиз, проповідей, адоруючи Господа Ісуса у Пресвятих Дарах. Усі ці духовні засоби мають допомогти нам зрозуміти сенс та мету Євхаристійного Конгресу, яка полягає у поглибленні свідомості того, що центральне місце в житті та місії Католицької Церкви займає Пресвята Євхаристія; а також у кращому розумінні того, що саме Євхаристія допомагає створювати спільноту: сімейну, родинну, парафіяльну.

 

 
 

Пастирське Послання Єпископа Леона Дубравського до священиків, монахів, монахинь та мирян Кам’янець-Подільської Дієцезії РКЦ з нагоди урочистості Воскресіння Христового 2012р.

PDFДрукe-mail

Неділя, 08 квітня 2012, 01:00

baranek«Не бійтесь: знаю бо, що ви шукаєте Ісуса розіп’ятого. Нема Його тут, бо Він воскрес, як ото сам прорік.» (Мт 28, 5)
Дорогі Священики, Монахи, Монахині та Люде Божий Кам’янець-Подільської Дієцезії!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Духовно єднаючись з Вами у переживанні урочистості Христового Воскресіння, прагну дякувати доброму Господу за Його безмежну любов і милосердя. Своїми стражданнями, Смертю та Воскресінням Він відкрив нам дорогу до Неба, дарував нам нашу провину і запросив до вічного перебування з Ним у радості і любові. Більше того - Господь не залишив нас самотніми на землі, товаришує нам під час нашої земної мандрівки, як учням з Емауса, і залишається з нами завжди. Сьогодні, в цей радісний день Воскресіння Господнього, запрошую до роздумів над переживаннями учнів, які на шляху до Емауса зустрічають таємничого Незнайомця - Воскреслого Ісуса.

 

 
 

Пастирське звернення О. Єпископа Леона Дубравського з нагоди Дня Захисту Життя

PDFДрукe-mail

Середа, 07 березня 2012, 20:28

bp_leon_dubrawskyjДорогі священики, монахи та монахині, любі брати та сестри у Христі!
 
Переживаємо приготування до Євхаристійного Конгресу, гаслом якого є слова: "Ісус Христос вчора і сьогодні, той самий навіки" (Євр. 13:8). Прагнемо ще більше вшанувати Євхаристію - "Спомин Страстей і Воскресіння Христового: таїнство милосердя ... узи любові» (йор ККЦ, 1323). Папа Римський Бенедикт XVI навчає: «Через установлення Євхаристії' на Тайній Вечері Ісус надав цьому акту жертви постійної присутності ... Євхаристія залучає нас в жертовний акт Ісуса (...) Ми включені в динаміку Його жертви.
 
 

Апостольський лист Porta Fidei (Двері віри), неофіційний переклад

PDFДрукe-mail

П'ятниця, 17 лютого 2012, 16:20

Апостольський лист Porta Fidei (Двері віри), неофіційний переклад

Апостольський лист
«Motu propio data»
Двері віри
Porta Fidei
Верховного Понтифіка

 
 

Більше статтей...

  •  Початок 
  •  Попередня 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Наступна 
  •  Кінець 

Сторінка 1 з 3

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.

rik-wiry-201

: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua