Святкування 20 річниці повернення костелу

PDFДрукe-mail

Згідно архівних документів та свідчень очевидців, наш костел Матері Божої з гори Кармель був відданий католикам та освячений єпископом Яном Ольшанським осінню 1991 року. А тому на одній із спільних зустрічей душпастирської та парафіяльної рад зародилася думка відсвяткувати 20 річницю повернення нашого костелу.

 

Було спільно вирішено та прийнято програму святкування та порядок підготовки.

В один із суботніх днів біля храму зібралися парафіяни, щоб упорядкувати територію. Роботи нікому не бракувало. Одні впорядковували газони, інші замітали, ще інші прибирали в храмі.

І ось довгоочікуваний день 30 жовтня. Помітно, як до храму поспішають  парафіяни та запрошені. За лічені хвилини храм наповнюється вірними. На свято прибули представники місцевої влади, а саме виконуючий обов’язки селищного голови, секретар селищної ради Балдинюк Валерій Володимирович, голова Томашпільської Районної державної адміністрації Томчук Володимир Петрович, голова районної ради Олійник Анатолій Дмитрович та його заступник Нароган Лариса Анатолівна, та представник місцевих засобів масової інформації, головний редактор газети «Томашпільський вісник» Беріл Катерина Василівна. Також, щоб розділити з парафіянами Томашполя радість святкування річниці, на свято прибув його преосвященство єпископ Леон Дубравський, який завітав до нас ще й для того, щоб традиційно виконати поважну місію уділення Таїнства Хрещення четвертій та п’ятій дитині в сім?ї Вікторії та Леоніда Камінських з Ракової.

Несподіванкою для деяких став незвичний початок. Оскільки о 10 годині був показ документального фільму, приготований молоддю Томашполя на основі свідчень очевидців тих подій в 90- 91-х роках. Фільм не міг не зворушити серця тих хто все це особисто пережив а також тих хто пам’ятає про ті події. І напевно, не залишить байдужими серця молодих людей, які ще тільки починають самостійно жити.

Після перегляду фільму з коротким привітанням до присутніх звернулися голова Томашпільської РДА Томчук Володимир, який зазначив, що пишається наполегливістю та сміливістю тих людей, хто в нелегкі часи зумів відстояти костел. Також з привітальним словом виступили голова районної ради Олійник Анатолій та його заступник Нароган Лариса.

«…від минулого, через теперішнє – до майбутнього» - такими словами отець настоятель Станіслав представив присутнім наступний пункт святкового переживання, маючи на увазі вихованців дитячої світлиці «У Матусі», які віршами привітали усіх зі святом та заспівали пісню.

Головним моментом святкування 20 річниці повернення костелу Матері Божої з гори Кармель була Божа Служба, яку очолив його преосвященство єпископ Леон Дубравський. Під час Божої Служби отець-єпископ, як вже згадувалося, уділив Таїнства хрещенням двом малюкам-близнятам із сім’ї Вікторії та Леоніда Камінських, оскільки в нашій Дієцезії самим же єпископом започаткована традиція, яка передбачає, що п’ятій дитині в сім’ї, єпископ Леон особисто уділяє таїнство Хрещення.

 


Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.

rik-wiry-201

: Программирование на python. Python для начинающих с нуля. Python для чайников. Создаем сайты на CMS Joomla. Как сделать сайт на Joomla бесплатно. Разработка Joomla сайтов. Индивидуальное строительство домов. Строительство кирпичных домов дешево. Земельные участки под строительство дома. Смотреть фильмы онлайн бесплатно. Как смотреть новые бесплатные онлайн фильмы. Бесплатные фильмы онлайн смотреть фантастика. Как установить приложения для android. Качественный планшетный компьютер android. Топ игры для android планшетов. Как играть в World of Warcraft. Лучший гайд по прокачке wow. Wow гайды по классам. Кузовной ремонт авто. Делаем ремонт авто своими руками. Руководство по ремонту авто.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua