Рух Назаретанських Родин

rrn-logo.jpgРух Назаретських Родин (РНР) є міжнародним католицьким рухом апостольства родин. Його метою є освячення учасників Руху через глибше життя Євангелієм, тобто намагання жити у повсякчасній єдності з Христом.

Ініціатор і засновник РНР – профессор Академії Католицького Богослов`я о. Тадеуш Дайчер (1931р.). Разом з о. Андрієм Бучелем (1951-1994) і групою мирян він створив в 1985 р. у Варшаві першу євангельську спільноту, яка дала початок Рухові. Протягом двох років РНР поширився на території Польщі, а тепер існує в десятках країн на всіх континентах.
Незважаючи на міжнародний характер, Рух функціонує, опираючись на єпархіальну структуру, підкреслюючи тим самим зв`язок з місцевою Церквою. В єпархіях ним опікуються священики-керівники, призначені єпископами. Члени Руху зустрічаються в малих парафіяльних або спеціальних спільнотах, наприклад, дитячих, молодіжних, студентських, молодих подружжів, лікарів, в`язнів тощо. Спільнотами керують мирські активісти, тісно співпрацюючи зі священиками в усьому обсязі духовних справ. Рух прагне виховувати стиль життя своїх членів, завдяки якому ідеали християнської родини стали б близькими і зрозумілими сучасній людині.      Тому апостольська місія членів Руху спрямована передусім на особистий шлях до святості, далі – на євангелізацію сім`ї, і тоді – також і найближчого парафіяльного сеaредовища.
В основі духовності РНР лежить Євангеліє, принципи якого як найповніше втілюються за прикладом Христа в житті, в поведінці і в мисленні. Фундаментальним принципом Руху є прямування до єдності з Христом-Спасителем. Єдність ця означає: любити Бога і людей любов`ю Христа. В РНР особливим чином наголошується на необхідність наслідувати Ісуса в Його вбогості і смиренності (духовність Назарету).
Дорога до святості, започаткована в Русі, опирається на духовності св. Йоана від Хреста, св. Терези з Авіля, св. Терези від Дитятка Ісус і св. Максиміліана Кольбе.
Особливою рисою духовності РНР є культ Пресвятої Діви Марії, який набуває як христоцентричного, так і еклезіального характеру. Матір Божа є для членів Руху як Матір’ю Господа Ісуса, так і Матір`ю Церкви, тому вони віддаються під Її покровительство на взірець Апостола Йоана.
Поглиблення внутрішнього життя, окрім індивідуальної праці над собою, часто вимагає співпраці зі священиком, яка здійснюється в духовних розмовах, таїнстві сповіді, а коли є така потреба – в постійній сповіді чи духовному наставництві. Ідеалом християнського життя для всіх членів РНР є святе Сімейство з Назарету.
Важливе значення для членів Руху, і не тільки для них, має написана його засновником книжка "Роздуми про віру". Ця праця о. Тадеуша Дайчера є оригінальним поглядом на християнське життя з точки зору теології духовності. Видана вперше в 1992 р., вона за короткий час стала надзвичайно популярною – в Польщі вона перевидавалась шість разів протягом тільки перших двох років, нині з`явилось її дев`яте видання. Дуже швидко з’явилися численні переклади, завдяки чому ця книжка є тепер на видавничих ринках багатьох країн і видається сотнями тисяч примірників багатьма мовами світу: іспанською (в Мексиці, Іспанії і Колумбії), французькою, англійською, російською, італійською, каталонською, португальською, українською, литовською, голландською, ірландською, угорською, словацькою, латвійською, румунською, арабською, хорватською і болгарською. Готуються переклади німецькою, шведською, норвезькою, корейською, китайською і в`єтнамською.
Думки на тему віри, молитви і практики внутрішнього життя, які знаходимо в книжці, виникли з багаторічної практики духовного наставництва великої кількості осіб. "Роздуми про віру" – це ніби продовження того батьківського товаришування з особами, які прагнуть жити глибиною Бога в їхньому щоденному житті. Мова книжки захоплює увагу – вона далека від того, до чого ми звикли, близька життю, проста, чітка і зрозуміла. Автор зрозумілими для сучасної людини словами заохочує до повноти віри, пробуджує тугу за відчуттям Бога і описує дорогу, якою можна йти до святості. Тому можемо сказати, що ця книжка вливається в течію сучасних відповідей на заклик Святішого Отця до нової євангелізації.
Думки і положення, вміщені в "Роздумах про віру", отримують свій подальший розвиток, а, разом з тим, конкретизуються відповідно до тих чи інших потреб реального життя, в тематичних формаційних зошитах. Вони також перекладаються різними мовами і служать доброю допомогою тим, хто у повсякденності прагне жити згідно з засадами Євангелія.
 

ДІЄЦЕЗІЯЛЬНИЙ АСИСТЕНТ
О. mgr Станіслав СВУРКА

 
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua