УРОЧИСТІСТЬ ВІДКРИТТЯ РОКУ ВІРИ В КАФЕДРАЛЬНОМУ ХРАМІ

PDFДрукe-mail

У храмі потрібно приготувати трон для Євангеліа- рія або Святого Письма та місця на бічних вівтарях для Документів II Ватиканського Собору і Катехизму Католицької Церкви. Хрестильницю слід прикрасити квітами, а перед Святою Літургією запалити пасхал.

Під час вхідної процесії вносять:

ОСОБЛИВИЙ ЗНАК СВІТЛА. (Цей особливий знак світла міг би бути одним із наявних у храмі знаків протягом цілого Року Віри. Можна нести одну свічку (лампадку), що нагадувала б про те, що світло віри передається із покоління в покоління, і що тепер саме ми є хранителями цього світла та вогню, або ж 12 свічок (лампадок)

-      символ того, що віра була передана нам апостолами, і сьогодні ми несемо в собі те саме, передане їм Христом, світло).

ДОКУМЕНТИ II ВАТИКАНСЬКОГО СОБОРУ;

КАТЕХИЗМ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ;

СВАНГЕЛІАРІЙ або, якщо його немає в парафії,

СВЯТЕ ПИСЬМО.

(Свічку (або 12 свічок чи лампадок) ставлять біля хрестильниці або у відведеному для цього місці; Свангеліарій кладуть на вівтар, решту книг - на приготовлені місця, так, щоб були доступними для тих, хто захоче до них заглянути.)

Акт покаяння можна замінити асперсією (aspersja), нав’язуючи до початків віри та святого Хрещення кожного з учасників Святої Літургії.

В Літургії Слова приймуть участь різні стани Церкви.

Головна частина обряду «Відкриття Року Віри» має місце після проповіді. На початку священик у проповіді нагадав би про те, що віра є даром Божим, який ми отримали і отримуємо постійно. В світлі Божого Слова пояснив би значення всіх частин обряду відкриття (звернувши увагу при цьому на значення символів, внесених під час вхідної процесії), після чого запросив би зібраних до визнання віри, котре повинно співатися усім зібранням вірних. Визнання віри парафіяльною спільнотою було б головним знаком входу в Рік Віри.

У процесії з дарами будуть принесені: найстаріша книга хрещень парафії (якщо є), на знак вдячності за віру наших предків; хліб, вино і вода.

Молитву вірних прочитають: богопосвячені особи, віряни, родини та хворі.

Після кінцевого благословення вірні підходять на індивідуальне благословення до єпископа та отримують іконку з Христом Пантократором (Вседержителем) з си- цилійського кафедрального храму в м. Чефалу з текстом CREDO (офіційна іконка Року Віри). Іконка є символом того, що вірні відкриті на прийняття дару віри.


МОЛИТВА ВІРНИХ (ПРОПОЗИЦІЯ)

Вступ: Вдячні Богу за великий дар віри, що його отримали, звернімося до Нього усім серцем і представмо Йому наші просьби:

  1. Милосердний Боже, обдаруй своїм благословенням Святішого Отця Бенедикта XVI та всіх пастирів Церкви, нехай безпечно провадять довірених їм вірних шляхами віри та любові.
  2. Господи Неба і землі, благослови учасникам Синоду Єпископів, присвяченому новій євангелізації. Нехай з допомогою Твоєї благодаті покажуть дорогу віри сучасній людині.
  3. Отче, котрий посилаєш на світ свого Духа, благослови усім, котрі розпочинають переживання Року віри. Нехай ревно піклуються про її розвиток.
  4. Милосердний Боже, поглянь на тих, котрі втратили скарб віри і не хочуть слухати Твого голосу. Нехай молитва і приклад віруючих людей допоможе їм повернутися до Тебе.
  5. Всемогутній Боже, вияви милосердя (нашим померлим ... ) та усім, котрі відійшли з цього світу. Дай їм участь у повноті життя та щастя.
  6. Найкращий Господи, поглянь на нас, зібраних тут, що дякуємо Тобі за дар віри. Вчини, щоб ми побачили відчинені перед нами двері віри і широко відчинили двері нашого серця для Тебе.

Всемогутній Боже, Твоя щедрість перевищує прагнення, висловлені у молитвах людей. Будь прославлений

у Твоїх дарах і вчини, щоб ми нічого з них не змарнували. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua