УРОЧИСТІСТЬ ВІДКРИТТЯ РОКУ ВІРИ В ПАРАФІЇ

PDFДрукe-mail

У парафіяльному храмі потрібно приготувати трон для Свангеліарія або Святого Письма та місця на бічних вівтарях для Документів II Ватиканського Собору і Кате- хизму Католицької Церкви. Якщо в костелі або каплиці немає бічних вівтарів, необхідно приготувати відповідне місце для цих книг. Хрестильницю слід прикрасити квітами, а перед Святою Літургією запалити пасхал.

Під час вхідної процесії вносять:

ОСОБЛИВИЙ ЗНАК СВІТЛА. (Цей особливий знак світла міг би бути одним із наявних у храмі знаків протягом цілого Року Віри. Можна нести одну свічку (лампадку), що нагадувала б про те, що світло віри передається із покоління в покоління, і що тепер саме ми є хранителями цього світла та вогню, або ж 12 свічок (лампадок)

-      символ того, що віра була передана нам апостолами, і сьогодні ми несемо в собі те саме, передане їм Христом, світло).

ДОКУМЕНТИ II ВАТИКАНСЬКОГО СОБОРУ; КАТЕХИЗМ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ;

СВАНГЕЛІАРІЙ або, якщо його немає в парафії, СВЯТЕ ПИСЬМО.

(Свічку (або 12 свічок чи лампадок) ставлять біля хрестильниці або у відведеному для цього місці; Сванге- ліарій кладуть на вівтар, решту книг - на приготовлені місця, так, щоб були доступними для тих, хто захоче до них заглянути.)

Акт покаяння можна замінити асперсією (aspersja), нав’язуючи до початків віри та святого Хрещення кожного з учасників Святої Літургії.

В Літургії Слова приймають участь різні стани Церкви.

Головна частина обряду «Відкриття Року Віри» відбудеться після проповіді. На початку священик у проповіді нагадав би про те, що віра є даром Божим, який ми отримали і отримуємо постійно. В світлі Божого Слова пояснив би значення всіх частин обряду відкриття (звернувши увагу при цьому на значення символів, внесених під час вхідної процесії), після чого запросив би зібраних до ВИЗНАННЯ ВІРИ, котре повинно співатися усім зібранням вірних. Визнання віри парафіяльною спільнотою було б головним знаком входу в Рік Віри.

У процесії з дарами будуть принесені: найстаріша книга хрещень парафії (якщо є), на знак вдячності за віру наших предків; хліб, вино і вода.

Молитву вірних прочитають: богопосвячені особи, віря- ни, родини та хворі.

Після кінцевого благословення вірні підходять на індивідуальне благословення до священика та отримують іконку з Христом Пантократором (Вседержителем) з си- цилійського кафедрального храму в м. Чефалу з текстом CREDO (офіційна іконка Року Віри). Іконка є символом того, що вірні відкриті на прийняття дару віри.

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua