Франциск

Послання "Urbi et orbi" Папи Франциска, 31.03.13

PDFДрукe-mail

Понеділок, 01 квітня 2013, 21:50

Дорогі брати і сестри Рима та всього світу, благодатної Пасхи!


Яка ж велика радість для мене звістити вам це послання: Христос воскрес! Хотілося б, щоб воно потрапило у кожен дім, у кожну родину, особливо туди, де головним чином стикаєшся зі стражданням: у лікарні, в'язниці ... Перш за все, хотілося б, щоб воно запало у кожне серце, тому що саме там Бог прагне закорінити цю Благовість: Ісус воскрес, для тебе з'явилася надія, ти вже більше не під владою гріха, зла! Любов перемогла, виграло милосердя!

 

 
 

Проповідь Папи Франциска на інавгураційній Месі

PDFДрукe-mail

Вівторок, 19 березня 2013, 00:00

Дорогі брати і сестри!

Дякую Господу за те, що можу звершувати цю Святу Месу на початок Петрового служіння в урочистість святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії і покровителя Вселенської Церкви. Цей збіг має дуже глибоке значення: на цей день припадають також іменини мого шанованого попередника. Ми єднаємося з ним у молитві, сповненій любові та вдячності.

 

 
 
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua