Календар головних заходів Року Віри

PDFДрукe-mail

rik-wiry-125Став відомий календар основних заходів Року Віри. Його урочисте відкриття відбудеться 11 жовтня на ватиканській площі урочистою Месою, яку очолить Бенедикт XVI. 

Він же і закриє Рік Віри 24 листопада 2013 р. Першим пунктом програми названо ХІІІ генеральну асамблею Синоду Єпископів на тему нової євангелізації, який пройде в Римі цього року 7-28 жовтня. Не залишиться без уваги 50-а річниця початку II Ватиканського Собору, яка ознаменується процесією по Вічному місті 11 жовтня 2012 р.

 

Папа візьме участь в більшості значимих заходів в Римі та Ватикані, організованих папськими радами та згромадженнями. 21 жовтня 2012 р. Святіший Отець на площі св. Петра канонізує кількох мучеників і свідків віри. Він буде присутній на концертах і виставках, мета яких - поглибити віру і надію, які допоможуть світу почати будувати нову цивілізацію - цивілізацію любові. Для участі у Всесвітніх днях молоді, які пройдуть під знаком Року Віри в липні 2013 р., Папа попрямує в Ріо де Жанейро.

Велика увага протягом Року Віри буде приділена молоді, монашеству, представникам суспільно значущих професій. Особливо чітко в програмі відзначені заходи, присвячені справі розвитку екуменічного та міжрелігійного діалогу, а також діалогу з невіруючими.

За матеріалами: Католицький оглядач

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua