Відкриття Року Віри у Кам’янець-Подільській дієцезії

PDFДрукe-mail

letyciw11102012Під час відкриття Року Віри у Кам’янець-Подільській дієцезії єпископ Леон Дубравський закликав священиків у першу чергу піклуватися про душі людей, а не про будівництво храмів чи заробляння грошей. Також владика нагадав, що заборонено проводити будь-яку політичну агітацію у церкві.

 

 

Понад 100 священнослужителів з Вінницької та Хмельницької областей з’їхалися 11 жовтня до санктуарію Летичівської Богородиці, де відбулося урочисте відкриття Року Віри у Кам’янець-Подільській дієцезії. У цей само час Рік Віри у Ватикані для всієї Католицької Церкви відкрив Папа Бенедикт XVI.

Священики Кам’янець-Подільської дієцезії разом молилися, слухали Слова Божого та ділилися душпастирським досвідом.

Відкриття Року Віри відбулося під час урочистої Служби Божої, яку очолив ординарій дієцезії Леон Дубравський. На відправу були внесені символи Року Віри – свічка, Документи ІІ Ватиканського Собору та Катехизм Католицької Церкви. Проповідь виголосив духівник Вищої Духовної семінарії Святого Духа отець Ришард Федерчик, який поділився роздумами про Рік Віри на основі Апостольського листа Святішого Отця «Двері віри».Під час організаційної зустрічі для священиків єпископ Леон Дубравський говорив про те, що потрібно більше працювати з людьми, тому що «священиків стає щораз більше, а парафіян - щораз менше». Також владика багато уваги присвятив питанню політичної незаангажованості духовенства. Єпископ наголосив, що священику не дозволяється проводити будь-яку передвиборчу агітацію. Крім того заборонено привселюдно «дякувати добродіям», а також – допускати до слова будь-яких політичних діячів під час релігійних зібрань.

Владика Леон закликав священиків більше уваги звертати на душпастирство й менше – на матеріальні речі. Не варто будувати церкви, якщо не буде людей, які б до них ходили, переконаний єпископ. «Мені не потрібні голови колгоспів, мені потрібні Йоани Віанеї!», - сказав єп. Леон своїм священикам.

Канцлер Кам’янець-Подільської дієцезії о. Віталій Воскобойнік закликав отців у Рік Віри відправляти Літургію більш урочисто. Також він наголосив на тому, що у кожній парафії обов’язково потрібно проводити катехизу для дорослих.

Про залучення мирян говорив модератор душпастирства родин о. Ярослав Ґонсьорек. Він закликав посилати на курси підготовки до подружнього життя кандидатів на консультантів. «Якщо до шлюбу готуватиме лише священик, то це не буде добре приготування», - наголосив о. Ярослав.

ФОТОРЕПОРТАЖ

о. Микола Мишовський
фото: Олена Качуровська

За матеріалами CREDO

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua