Звернення з Нагоди Дня Гідності та Свободи

Друк

П'ятниця, 27 листопада 2015, 18:54


   Гідність людини була суттю подій, які два роки тому відбувалися не лише на Майдані, але по всій території України. Можна сказати, що тоді ми інтуїтивно відчули біблійну правду про себе: гідність людини настільки безцінна, що Бог не лише створив нас на свою подобу, але і Сам не осоромився стати людиною.
За цю гідність сьогодні багато людейпродовжують боротися, проте інші впали в розчарування, або в скептицизм. Дійсно,забезпеченнясвободи і гідних умов життя має бути основнимзавданням керівників нашої Держави. За його виконання відповідатимуть перед Господом.
   З іншого боку,восени 2013 рокумивідчули, що самі здатні виборювати гідне життя для себе і свого народу. Хто з нас не пам'ятає,як ми пишались своїм народом, коли бачили що відповідали один за одного і за наше спільне майбутнє!Це той шлях, який приведе нас до розвитку нашого суспільства.
  У цей день хочемо згадатитих, які особисто чи через різні організації і структури, відстоюють нашу гідність і свободу. Особливу пошану висловлюємо героям, які віддали своє життя за гідне майбутнє для України, і тим, хто нині обороняє нашу Державу від зовнішньої агресії і окупації. За них і за їх близьких усі римо-католики в Україні сьогодні возносимо до Бога нашу молитву.
Пресвята Діво Маріє, молись за нас!

 

Львів 21 листопада 2105 року
№ 48/2015

 

Джерело: Конференція Римсько-Католицьких Єпископів в Україні
Главная