Звернення з приводу теракту в Парижі (Франція) 13 листопада 2015 року

Друк

Вівторок, 17 листопада 2015, 01:34


Як пастирі Римсько-Католицької Церкви в Україні хочемо висловити своє найглибше співчуття тим, які постраждали і страждають внаслідок цього теракту. Український народ сьогодні переживає за народ Франції і також за наших близьких, друзів і співвітчизників, які проживають у столиці Франції.
Також сьогодні ставляємо собі питання: «Чому стався цей жорстокий вчинок?». Римсько-Католицький єпископат сьогодні хоче ще раз сказати, як неодноразово це робили в минулому, що жодна мета, політична чи соціальна, тим паче релігійна, не виправдовує вбивства невинних людей. Можемо впевнено стверджувати, що використання імені Бога для оправдання подібних вчинків ображає нашого Творця.
Це зло можна перемогти лише добром. Подібні вчинки також не виправдають жодних форм помсти, дискримінації або колективних репресій. Як пастирі Церкви хочемо також нагадати, що разом як брати й сестри, діти одного Творця, можемо перемогти зло тероризму нашою єдністю і спільними зусиллями для збудування миру в наших державах.
Україна сьогодні як ніколи є солідарною з Францією. Також і ми, римо-католики в Україні, возносимо наші молитви за постраждалих і їх близьких та і про мир у всьому світі, зокрема в Україні та у Франції.
Пресвята Діво Маріє, молись за нас!

Львів, 14 листопада 2015 р.
№. 44/2015
 
Джерело:
Конференція Римсько-Католицьких єпископів України

 

Главная