Вінниця: XIV Всеукраїнське паломництво Круціяти визволення людини

PDFДрукe-mail

krucjata

24-25 жовтня у вінницькому санктуарії Божого Милосердя відбудеться XIV Всеукраїнське паломництво Круціяти визволення людини.

 

Паломництво, яке пройде під гаслом, «Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!» (ЛК 6, 36), організовує Дієцезіальна Дияконія Визволення.

Організатори запрошують до участі всіх охочих.

«Дорогий Брате, дорога Сестро! Від щирого серця запрошуємо Вас на спільне пережиття ХІV Всеукраїнського Паломництва Круціяти Визволення Людини, яке відбудеться в санктуарії Божого Милосердя у Вінниці 24-25 жовтня 2015 року.

За велінням папи Франциска уже 8 грудня 2015 р. в Церкві розпочнемо святкування Року Милосердя. Головна думка цього Року – наказ Нашого Спасителя: Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний! (Лк 6, 36, булла Misericordiae Vultus). Саме ці слова стали інспірацією у виборі теми XIV Паломництва КВЛ. Переживаючи його у Санктуарії Божого Милосердя хочемо духовно приготуватися до цього «року благодаті від Господа» (Лк 4,19).

В цьому світлі будемо роздумувати над зв’язком між вільністю Божої Дитини а її відносинами до Бога-Отця. Саме з цих фундаментальних відносин випливають відповідні родинні та суспільні стосунки, а занедбання в тій сфері, є основною причиною зневолень та залежностей людини.

Дуже близько пов’язані між собою такі поняття як: Батько — Батьківщина, відновлення ролі батька – турбота про Батьківщину, вільність Божих Дітей – вільність Батьківщини. Напередодні виборів в нашому суспільстві ця тема стає ще більш актуальною. Надіємося, що участь у Паломництві не перешкодить нам у виконанні громадянського обов’язку, а буде особливою мобілізацією до молитви за Батьківщину та до сумлінної праці заради її повного визволення від всього «що принижує людську гідність, принижує звичаї здорового суспільства, що часом може аж загрожувати його існуванню і спільному добру» (Слова Св. Йоана Павла ІІ ).

Як завжди, запрошуємо бажаючих, під час Хресної Дороги, дати свідчення про свій досвід визволення. Будемо вдячні за свідчення пов’язані з темою Паломництва.  Сподіваємося, що також не забракне тут відгуків та свідчень з різних проведених ініціатив, особливо tato.net.

Тих, хто не матиме змоги особисто взяти участь в Паломництві, запрошуємо до участі за посередництвом Радіо Марія на хвилях ефіру та на інтернет сторінці.

Для кращої підготовки до Паломництва та плідної участі в ньому, заохочуємо прочитати вибрані фрагменти з документів папи Франциска булла: „Misericordiae Vultus” та енцикліка Laudato Si 222-231», — о. Павел Росса, Модератор КВЛ в Кам’янець-Подільській дієцезії.

Для кращої організації Паломництва просимо повідомити про свою участь: О. Ярослав Гонсьорек  +380676258732, о. Павел Росса +380972657312, або Барбара +380974656801, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


ПРОГРАМА

Субота 24 жовтня 2015

10.00     Зустріч паломників

10.30     Початок Паломництва, привітання, молитва

10.45     Конференція на тему: «Милосердні як Отець»

11.20     Свідчення і доповіді ініціатив милосердя і визволення – І ч.

12.00     Ангел Господній i роздуми (медитація) текстів енцикліки Laudato Si

12.30     Слово про Круціяту Визволення Людини

12.50     Свідчення і доповіді ініціатив милосердя і визволення – ІІ ч.

13.30     Обід

15.00     Коронка до Божого Милосердя

Хресна Дорога зі свідченнями про визволення (можливість сповіді)

17.45     Приготування до Літургії

18.00     Євхаристія

(можливість складання декларацій Круціяти Визволення Людини)

19.30     Вечеря

21.00     Євангелізаційний концерт «У міці Святого Духа»

Для бажаючих – відкриті збори АА; Al-Anon

24.00     Нічна адорація Пресвятих Дарів (можливість заступницької молитви, нічлігу)


Неділя 25 жовтня 2015 року

7.00       Сніданок

8.00       Служба Божа на завершення Паломництва

9.30       Зустріч Дияконії Визволення.


Джерело: CREDO

 

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua