В Тиврові відбудеться зустріч молоді

PDFДрукe-mail

Logotyp_SDM«Надзвичайна радість бути знаряддям Божого Милосердя» - цими словами Папа Франциск звернувся до молоді усього світу в посланні на СДМ 2016 в Кракові. 

Дорогий Друже,

Запрошуємо тебе на зустріч, що готує до цієї великої події.

 

Коли? -23-25 жовтня 2015 р. Старт о 18:00, але можеш приїхати раніше.

Де? –Тиврів, монастир Місіонерів Облатів Марії Непорочної. Зрештою, в Тиврові лише один католицький храм, тому не заблукаєш.

Спільнота, радість, молитва, мир в серці і ще багато інiих речей чекають нас в Кракові в липні 2016 р. Але перш за все правдива зустріч з Богом.


Хочемо брати участь в цій події разом, приготовляючись на зустріч з Петром наших часів.


Кошт - це 150 грн, але памятай, що брак коштів не повинен бути перешкодою, щоб взяти участь в реколекціях. Якщо не маєш такої сум, візьми з собою скільки можеш дати.


Не забудь також взяти з собою розарій, Святе Письмо, особисті речі, готовність до духовної боротьби та усміху.


о. Петро Врублевський ОМІ (095 612 34 32)


ДЖЕРЕЛО: Католицький Медіа-Центр


Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua