У Кам’янці-Подільському відбулися дияконські свячення

Друк

П'ятниця, 27 листопада 2015, 19:08


   Свячення відбулися у кафедральному храмі свв. Петра і Павла, що у Кам'янці-Подільському, які уділив єпископ Леон Дубравський, а отець ректор семінарії Олександр Язловецький разом з професорами визнав їх гідними свячень дияконату. Під час проповіді єпископ звернув увагу кандидатів до свячень, що їхнє життя – це служіння за прикладом Христа, який «прийшов, щоб служити, а не щоб Йому служили» (Мт 20,28). Єпископ Леон сказав: «Диякон – це слуга Ісуса Христа, котрий явився серед учнів як той, хто служить; це слуга, який, виконуючи з усього серця волю Божу, служить в любові та з радістю як Господу, так і лю­дям».
Dyyakonat_2015_03
   Ці свячення були пережиті по-особливому, тому що відбувся відповідальний і важливий крок на дорозі покликання цих молодих хлопців.
    На кінець Літургії нововисвячені диякони склали подяку всім присутнім, особливо тим людям, які відіграли важливу роль у їхньому житті. Найбільш промовистою була подяка Господу Богу за батьків, які народили їх та виховали у Христовій вірі, а також за нового батька – єпископа, адже від моменту свячень вони стали синами Церкви.
Dyyakonat_2015_14
Джерело: Вища Духовна Семінарія

 

Главная