Вінниця: Миропомазання вірних з трьох парафій

Друк

Вівторок, 17 листопада 2015, 01:46


Окрім молоді з вінницької парафії Святого Духа, Миропомазання також було уділено дорослим та молоді з двох парафій, якими опікуються отці-капуцини: Матері Божої Ангельської з Вінниці та ще однієї парафії Святого Духа з с. Малі Крушлинці.
Окрім молоді, таїнство Миропомазання цього разу також приймали 10 дорослих (переважно це пані дуже поважного віку) з парафії Матері Божої Ангельської.
Вінниця: Миропомазання вірних з трьох парафій
Заради такої події була відправлена додаткова Служба, якої зазвичай немає у недільному розкладі. Її очолив ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський, якому співлужили настоятелі парафій – о.Сергій Тоберт та о.Костянтин Морозов OFMcap.
Перед уділенням таїнства єпископ традиційно влаштував серйозний екзамен на знання Катехизму. До кожного кандидата владика підходив з мікрофоном та ставив різноманітні запитання: які є дари Святого Духа, звідки походять 10 заповідей, скільки листів написав апостол Павло тощо.
У своїй проповіді єпископ Леон говорив про основні християнські чесноти – віру, надію та любов, та наводив свідчення про діяння Святого Духа, Чиї дари готувалися отримати 59 кандидатів.
myropomazania_u_vinyci_1
myropomazania_u_vinyci_3
myropomazania_u_vinyci_2
myropomazania_u_vinyci_4
Джерело: CREDO
Главная