Діецезіальна Хресна Дорога у Шаргороді

PDFДрукe-mail

Після св. Меси всі вирушили на Хресну Дорогу. Її провадив о. Бенедикт Свідерський з м. Баранівки разом з молоддю з цієї ж парафії. Хресна Дорога, яку озвучували три особи, називалася «Дорогою св. Павла». Після кожного стояння Владика Леон Дубравський висловлював свої роздуми, одночасно запрошуючи вірних до молитви в різних потребах нашої держави і всієї Католицької Церкви.
Погода сприяла проведенню Хресної Дороги, адже в цей час світило сонце. Дуже втішним є те, що вірні брали активну участь, співаючи між стояннями і уважно слухаючи роздуми Хресної Дороги та промови свого Пастиря.
На кінець спільної молитви Єпископ Леон Дубравський подякував усім за присутність, а особливо виразив вдячність пану Володимиру Івановичу Барецькому за ініціативу побудування «Єрусалимської» Хресної Дороги в Шаргороді. Володимир Іванович коротко промовив до присутніх, розповідаючи, які в цьому році реалізуватимуться плани щодо втілення в життя цього прекрасного задуму.
На закінчення Єпископ уділив Пастирського благословення і запросив всіх присутніх до участі в наступному молебні Хресної Дороги за участю вірних Кам’янець-Подільської Діецезії, яка відбудеться 29 травня 2009 року.

Бр. Ромуальд Загурський OFM
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua