ЛІТИН – НЕПОРОЧНОГО ЗАЧАТТЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        У 1748 р. був побудований дерев’яний костьол у м. Літині під покровительством Матері Божої Сніжної, ще на землях колишньої Польщі. У 1856 р. на цьому місці побудовано кам’яний костьол під покровительством Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. У 30-х рр. костьол був відібраний комуністичною владою і перероблений на «Дім танців». У 1946 р. прихожани силою відібрали костьол. У 1950 р. влада знову його відібрала у віруючих. Згодом, костьол був переобладнаний на бібліотеку та лекторій (згідно з документами вінницького архіву). У 1994 р. стараннями прихожан костьол був повернутий релігійній громаді і освячений єпископом Яном Ольшанським.

Адреса:            22300 Вінницька обл., смт. Літин, вул. Леніна, 3.

Місцевості:    Літин, Рожок, Микулинці, Петрик, Дашківці, Малинівка, Садове, Вишенька, Балин, Селище, Городище, Івча, Вербівка, Білозерка, Кожухів, Громадське, Дяківці, Літинка, Багрянівці, Українка, Киліянівка, Борків, Залужне, Теси, Лука, Осічок, Іванівці, Новомиколаївка, Медведівка, Шевченково, Лисогірка, Кожухів, Куциківці, Івча, Новоселиця, Кулига, Малинівка.

Католиків:        150

Доїздові парафії:    Майдан.

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua