ІЛЛІНЦІ – ВОЗДВИЖЕННЯ СВЯТОГО ХРЕСТА

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        Костьол побудований у 1785 р. на кошти Ієроніма Сангушки. Освячений єпископом Боровським у 1856 р. У 1924-1929 рр. храм було спустошено, а у 1931 р. переобладнано спочатку на кінотеатр, а потім на склад. В 60-х роках його перебудували на житловий будинок і держава взяла його на свій баланс. Свята Літургія відправляється у орендованому приміщенні, яке пристосовано під каплицю.

Адреса:            22700 Вінницька обл., м. Іллінці, вул. Коцюбинського, 3а.

Місцевості:    Іллінці, Голики, Джупинівка, Морозівка, Неменка, Слобідка Павлівка, Романів, Хутір, Болюхівка, Тягун, Жорнище, Лиса Гора, Красненьке, Борисівка, Варварівка, Василівка, Паріївка, Бабин, Жадани, Хрінівка, Пархомівка, Кальник, Копіївка, Кам’яногірка, Дашів, Кунчинці, Яструбинці, Кантелина, Городок, Китайгород, Чортория, Леухи, Слободище, Росоховата, Даньківка, Райки, Юрківці (Немирівський район), Шабельня, Білки, Якубівка, Уланівка, Лугова.

Католиків:        35

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua