ВЕЛИКИЙ ОСТРОЖОК – СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія: В 1795-1800 рр., на кошти Юзефа Стажинського і Фелікса Бжозовського, був збудований малий костьол. Комуністична влада закрила його, а у 1991 р. передала вірним в дуже знищеному стані. На сьогоднішній день зроблено лише дах.
Зогляду на те, що тепер не має там віруючих католиків, костьол не використовується. До цього костьолу приїжджали віруючі з сусідніх сіл, котрі тепер не мають можливості доїзду туди і збираються у своїх селах, куди приїжджає священик.

Адреса: 22040 Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Великий Острожок

Місцевості: Великий Острожок, Тараски, Малий Острожок, Вишенька, Осічна, Крижанівка, Слобода Кустовецька, Червоний степ.

Католиків: -
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua