АРИСТІВКА – НАЙСВЯТІШОГО СЕРЦЯ ГОСПОДА ІСУСА

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 1 червня 2006 р. Єпископ-Ординарій Леон Дубравський.

 

Історія:                 Ця місцевість раніше належала до парафії у Мурафі. Після установлення самостійної парафії у Деребчині, вона становила її частину. У 90-х рр., під керівництвом о. Броніслава Бернацького, котрий на той час був настоятелем у Мурафі, та завдяки значній допомозі о. Йосипа Свідніцкого, вірні збудували у Ариставці костьол. 10.11.2002 р. цей костьол консекрував єпископ Одесько-Симферопольської Дієцезії Броніслав Бернацький.

 
Адреса:                                  23532 Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Аристівка,

вул. Щорса, 15.

 
Місцевості:           с. Аристівка.
 
Католиків:                            120
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua