ЮХИМІВКА – СВЯТОГО АНТОНІЯ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:    У цій місцевості не було раніше парафії, віруючі ходили до костьолу, віддаленого на 10 кілометрів, який знаходився у Мурафі. З 1990 р. було зареєстровано парафію. Священик з Мурафи відправляв Святу Літургію регулярно в неділю і свята, а в 1991 р. розпочато будівництво костьолу. Храм побудований, потрібно провести внутрішні та зовнішні роботи.

Адреса:            23542 Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Юхимівка.

Місцевості:    Юхимівка, Дубина, хутора: Круги, Гута-Бушинецька, Федорівка.

Католиків:        320

Каплиці:    С. Федорівка.
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua