РАХНИ ЛІСОВІ – БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        Державна влада в 1993 р. надала правовий статус католицькій громаді. Розпочато будівництво костьолу. Вірні збираються на Святу Літургію у житловому будинку, який переобладнаний на каплицю. Від 2003 р. Свята Літургія віправляється у новому костелі. Храм не консекрований.

Адреса:            23536 Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Рахни Лісові,
вул. Гагаріна.

Місцевості:    Рахни Лісові, Стрільники, Шпиків, Кленове, Винокурня, Сліди (Тиврівський р-н), Бушинка, Левківці, Шпиківка, Соснівка, Рахни Польові, Бурдець.

Католиків:        120

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua