ГАЙСИН – ВОЗДВИЖЕННЯ СВЯТОГО ХРЕСТА

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:    У цьому місті не було костьолу. У 2007 р. зусиллям о. Станіслава Шуляка та о. Олександра Халаїма була відкрита невеличка каплиця (на вул. Леніна, 17), яку освятив єпископ Леон Дубравський. Розпочато будівництво костьолу, яке проводить о. Станіслав Шуляк.

Адреса:            23720 Вінницька обл., м. Гайсин, вул. Гурвича, 6А.

Поштова адреса:    а/с 65, м. Гайсин, Вінницька обл., 23700
           
Місцевості:    Гайсин, Бондурі, Бубнівка, Гнатівка, Грузьке, Губник, Гунча, Жерденівка, Зятківці, Затківці вокзал, Карбівка, Кисляк, Кіблич, Косанове, Краснопілка, Крутогорб, Кузьминці, Куна, Кунка, Кущинці, Ладижинські Хутори, Мар’янівка, Митки, Митлинці, Носівці, Рахнівка, Степашки, Харпачка, Чечелівка, Шура-Мітлинецька, Ярмолинці.

Католиків:        300

Доїздові парафії:    Гранів, Теплик.

Каплиці:        У Куні знаходиться мурований костьол св. Йоана Непомука з 1773 р. Спочатку це був костьол отців капуцинів, а з 1832 р. він став парафіяльним. Освячений у 1825 р. єпископом Мацькевичем. В часи репресій був закритий і служив складом колгоспу. У 1991 р. храм віддали і в 1993 р. його передали віруючим. На цей час костьол потребує ремонту.
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua