ТАРНОРУДА – МАТЕРІ БОЖОЇ СВЯТОГО СКАПУЛЯРІЯ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        Теперішній костьол був збудований Сєнявськими в 1643 р., а в 1754 р. грунтовно відреставрований князем Чарториським. Мав багатий і гарний внутрішній вигляд і був відомий як санктуаріум. Була у ньому чудотворна ікона Ісуса Христа Назарейського (Милосердного) до якої 16 липня прибувало багато паломників з цілої округи. До наших часів Тарноруда завжди була самостійною парафією. Під час комуністичної влади чудотворну ікону вірні вивезли до Польщі і так врятували, тому що храм всередині був знищений і перебудуваний під магазин мінеральних добрив. Після падіння комунізму знищений храм у 1989 р. повернено вірним. У 1990 р. старанням о. Владислава Ванаґса було проведено роботи по його реставрації. У 1991 р. єпископ Ян Ольшанський консекрував храм.

Адреса:            31245 Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Тарноруда,
вул. Гагаріна, 13.

Місцевості:    Тарноруда, Постолівка, Зайчики.

Католиків:        100

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua