СТАРА СИНЯВА – СВЯТОГО ЙОАНА НЕПОМУКА

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        З документів єпископа Рупнєвського виявляється, що вже в XVII ст. існував у цій місцевості храм, який був спалений. Відомо також, що в 1716 р. заснував там дерев'яний костьол і обладнав його Адам Миколай Синявський, Краківський каштелян. Мурований храм був побудований  протягом 1841-1844 рр., на кошти княжни Анни Радзівіл. Освячений в 1865 р. єпископом Фіялковським В 1935 р. костьол був забраний комуністичною владою і протягом 1935-1946 рр. служив як склад. Потім там знаходилась фабрика, яка діє до цього часу. Храм був перебудований для потреб фабрики. Свята Служба відправляєься в приватному будинку. Тривають переговори про виділення місця для будівництва костьолу.

Адреса:            31400 Хмельницька обл., Старосинявський р-н,
смт. Стара Синява.

Місцевості:    Стара Синява, Адампіль, Паплинці, Бабине, Пилява, Іванківці, Заставці, Щербані, Нова Синявка, Лисянівці, Харківці, Івки, Залісся, Цимбалівка, Пасічна.

Католиків:        45
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua