СЛОБІДКА КРАСИЛІВСЬКА – СВЯТОГО ЙОСИПА ОБРУЧНИКА ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        Історично у цій місцевості парафії не було. Люди ходили на недільну Службу та свята у Красилів. За часів комуністичної влади віруючі збиралися по хатах, де спільно молилися. Члени цієї парафії брали активну участь у поверненні храму в Красилові на початку 90-х років. З 1994 р. у сільському клубі почали відправлятися недільні Служби. В 1995 р. розпочалося тут будівництво каплиці зусиллям Братів Капуцинів. Статут релігійної громади був затверджений 12.05.1996 р. У 2006 р. побудовану каплицю консекрував єпископ Леон Дубравський.

Адреса:            Хмельницька обл., Красилівський р-н,
с. Слобідка Красилівська, вул. К. Маркса.

Місцевості:    Слобідка Красилівська.

Католиків:        200
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua