МЕДЖИБІЖ – СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        В XVI ст. був дерев'яний костьол, який в 1586 р. був знищений. У тому ж році збудовано каплицю під покровительством св. Станіслава Єпископа. В 1660 р. на кошти Ієроніма Синявського, побудовано новий костьол в готичному стилі, який був освячений єпископом Новодворським. Після знищення, знову був реставрований в 1741 р. і освячений єпископом Сєраковським. В 50-х роках ХХ ст. храм був підірваний. Нині Свята Літургія відправляється у відібраних двох кімнатах будинку, який раніше був житлом священика.

Адреса:            31530 Хмельницька обл., Летичівський р-н, смт. Меджибіж.

Місцевості:    Меджибіж, Голосків, Лисогірка, Требухівці, Шрубків, Ярославка, Митківці, Греченці, Волосівці, Головченці, Западинці.

Католиків:        25


Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua