ВОВКОВИНЦІ – ВОЗДВИЖЕННЯ СВЯТОГО ХРЕСТА

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 16 жовтня 2000 р. Єпископ-Ординарій Ян Ольшанський.

Історія:        Колись це був костьол, що належав до парафії Бар. Був він збудований з дерева в 1790 р. Протягом 1821-1862 рр. збудовано мурований храм, який з 1911 р. став парафіяльним. Після війни був завалений. Сьогодні Свята Літургія відправляється в одній із кімнат будинку, в якому в останньому часі містилася школа.

Адреса:            32223 Хмельницька обл., Деражнянський р-н, смт. Вовковинці.

Місцевості:    Вовковинці, Городище, Згарок, Подолянське, Новий Майдан, Садове, Кайтанівка, Стреків, Гута, Нова Гута,  Коричинці, Комарівці, Галузинці, Радівці, Грішки, Зоряне, Згар, Чернелівці, Клопотівці, Овсяники, Макарово.

Католиків:        15
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua