КУПИН – МАТЕРІ БОЖОЇ СВЯТОГО СКАПУЛЯРІЯ

PDFДрукe-mail

Парафію еригував 26 травня 2004 р. Єпископ-Ординарій Леон Дубравський.

Історія:        Відомо, що уже у XVIII ст. існувала у цій місцевості парафія під покровительством Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. У 1815 р. був збудований мурований костьол, фундатором якого була Анна Понятовська. Цей костьол, існуючий ще у 1918 р. у часах террору був підірваний. Парафіяни зветралися по душпастирські послуги до найближчого костелу у Городку. У 90-х рр. о. Станіслав Сівєц, викладач ВДС у Городку, доїжджаючи регулярно до цієї місцевості з душпастирським служінням, організував тут постійне душпастирство. 22.06.1994 р. католики Купина придбали будинок, у якому знаходився раніше магазин, і перебудували його під каплицю.

Адреса:            32060 Хмельницька обл., Городоцький р-н, с. Купин,
вул. Жовтнева, 3.

Місцевості:    Купин, Нова Пісочна, Стара Пісочна, Велика Левада, Мала Левада, Великий Карабчиїв.

Католиків:        72
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua