Молитва для дорослих та молоді

Рік Віри

Господи Ісусе, Сину Бога живого, додай нам віри у Твоє слово, в якому прихована істина і в якому Ти сам присутній. Відкрий наш розум і серце, щоб ми уважно слухали слова Євангелія i ревно пізнавали Твоє вчення, передане Церквою. Зішли на нас свого Духа, щоб допровадив нас до повної істини.

Господи, додай нам віри! (Лк 17, 5)

Спасителю світу, додай нам віри у Твоє спасенне діяння у святих таїнствах і Твою присутність посеред нас у знакові хліба. Нехай наша віра виявиться в тому, щоб ми охоче приходили на поклоніння Пресвятим Дарам і всім серцем переживали звершувані таїнства, особливо Євхаристію.

Господи, додай нам віри! (Лк 17, 5)

Ісусе, Сину Марії, додай нам віри у Твою присутність у нас самих та в інших людях. Не дозволь нам забути про Твої слова: «Усе, що ви зробили одному з братів Моїх найменших, – Мені зробили». Додай нам сил, аби ми служили Тобі в людях, до яких Ти нас послав.

Господи, додай нам віри! (Лк 17, 5)

Прийми, Ісусе милосердний, нашу смиренну молитву про примноження віри. Нехай вона визначає усе наше життя і приведе нас до Тебе. Який живеш і царюєш на віки вічні. Амінь.

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua