Новини - Рік Віри

Церква пропонує Рік віри, бо в цьому існує потреба. Папа очолив Євхаристію на відкриття Року віри

PDFДрукe-mail

Вівторок, 23 жовтня 2012, 10:49

bogosl-na-widkr-roku-wiryУ четвер, 11 жовтня, Папа Бенедикт XVI очолив Євхаристійне богослужіння з нагоди відкриття Року віри, яке відбулось на площі св. Петра у Ватикані.

Церква пропонує Рік віри та нову євангелізацію не для того, щоб вшанувати якусь річницю, але тому, що в цьому дійсно існує потреба - на це звернув увагу Бенедикт XVI у проповіді під час  богослужіння.

 

 
 

Проповідь Папи під час Євхаристії з нагоди відкриття Року віри - відео

PDFДрукe-mail

Вівторок, 23 жовтня 2012, 10:45


Free Joomla Extensions

Джерело: ewtn.org.ua

 
 

Відкриття Року Віри у Кам’янець-Подільській дієцезії

PDFДрукe-mail

Неділя, 14 жовтня 2012, 01:16

letyciw11102012Під час відкриття Року Віри у Кам’янець-Подільській дієцезії єпископ Леон Дубравський закликав священиків у першу чергу піклуватися про душі людей, а не про будівництво храмів чи заробляння грошей. Також владика нагадав, що заборонено проводити будь-яку політичну агітацію у церкві.

 

 
 
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua