Молитва для дітей

PDFДрукe-mail

Господи Ісусе, просимо Тебе, додай нам віри в те, що коли ми читаємо Святе Письмо або слухаємо, як його читають інші, то це Ти сам тоді промовляєш. Допоможи нам приймати Твоє слово з радістю.

Господи, додай нам віри! (Лк 17, 5)

Господи Ісусе, просимо Тебе, додай нам віри в те, що то Ти сам дієш у святих таїнствах, і що Ти завжди присутній у Пресвятих Дарах. Допоможи нам часто приходити до Тебе на адорацію.

Господи, додай нам віри! (Лк 17, 5)

Господи Ісусе, просимо Тебе, додай нам віри в те, що Ти живеш у наших серцях та в серцях інших людей, яких ми маємо любити так, як Ти їх любив. Допоможи нам ревно наслідувати Твою любов.

Господи, додай нам віри! (Лк 17, 5)

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua