МОЛИТВА ЗА ДІЄЦЕЗІЮ

PDFДрукe-mail

Мати Спасителя світу і наша найкраща Мати, випроси нам у Твого Сина, Ісуса Христа, велику благодать, щоб ми зберегли безцінний скарб святої віри та нашої єдності зі Спасителем світу і Його святою Церквою, тепер і в усіх наступних поколіннях, що житимуть на цій землі. Випроси нам духа релігійної ревності, щоб ми жили побожно, керуючись моральними принципами нашої святої католицької віри.
Віддаємо під Твою материнську опіку всю нашу дієцезію, а отже, єпископів І священиків, ченців і черниць, духовну семінарію та всіх вірних, а особливо дітей і молодь.
Прийми нас усіх як Свою власність, як Своїх дітей, котрі палко Тебе люблять, і веди нас до Твого Сина. Хочемо бути з’єднані з Тобою та Ісусом Христом в усьому нашому земному житті, щоб заслужити вічне споглядання Бога в Пресвятій Трійці Єдиного і Тебе, наша Мати, разом з усіма Святими в Небі. Амінь.
Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua