Розпорядження щодо теологічно-пасторального приготування до І Всеукраїнського Євхаристичного Конгресу Римсько-Католицької Церкви в Україні

PDFДрукe-mail

І всеукраїнський Євхаристійний конгрес

І Всеукраїнський Євхаристичний Конгрес, оголошений у пастирському посланні Конференції Латинських Єпископів України, який має відбутися з 26 травня по 3 червня 2012 року, буде винятковою можливістю поглибити євхаристичну свідомість живого та спасаючого Христа, а також часом подяки за релігійне життя наших парафіaльних спільнот, яке відроджується. Організацією та проведенням запланованої спасенної події займається створений з цією метою Всеукраїнський Комітет Конгресу.

Для найбільш плідного переживання євхаристичної присутності Господа під час конгресових подій єпископи України встановили час у 7 місяців пасторальної підготовки духовних, богопосвячених осіб та вірних, коли Церква в Україні в молитовній рефлексії розважатиме Євхаристію в сакраментальній перспективі економії спасіння.

Таким чином протягом часу, що передує Конгресу, рекомендую:
- у кожній римсько-католицькій парафії України два рази в місяць (в І та ІІІ неділю), починаючи від вересня цього року, з перервою в грудні та січні до травня 2012 року душпастирям ревно використовувати тематичні літургійно-пасторальні пропозиції, приготовлені попередньо Всеукраїнським Комітетом Конгресу;
- в кожну з передконгресових неділь священикам організувати в парафії довшу адорацію Пресвятих Дарів, беручи до уваги локальні умови та чисельність спільноти вірних (цілий день, кілька годин після ранішньої Служби Божої, кілька годин перед вечірньою Службою Божою); там, де відправляється Служба Божа після обіду чи ввечері, перед нею має бути богослужіння недільної Вечірні;
- катехитам провести по одній катехизі в місяць на тему Євхаристії у всіх групах дітей і молоді;
- духовним та богопосвяченим особам при організації своїх днів зосередження чи формаційних зустрічей взяти до уваги Таїнство Євхаристії як в площині доктринальній, так і богослужебній.

До реалізації цих настанов зобов’язую деканів, настоятелів та адміністраторів парафій Католицької Церкви латинського обряду в Україні. Всіх вірних закликаю до молитви та складання духовних пожертв в намірі Конгресу, щоб чисельною та активною участю в планованих пасторальних заходах разом із своїми пастирями добре приготувалися до конгресового свята Євхаристії.

Всім тим, котрі, очікуючи переживання Євхаристійного Конгресу, з’єднують свої серця зі спасаючим Господом та йдуть за Ним євангельською дорогою, уділяю пастирського благословіння.

+ Мечислав Мокшицький,
архієпископ митрополит Львівський,
Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України,
Львів, 26 липня 2011 р.

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua