Зустріч Конгресового Комітету

PDFДрукe-mail

І всеукраїнський Євхаристійний конгрес

4 січня 2011 р. у Вищій  Духовній Семінарії в Брюховичах біля Львова відбулася  зустріч в справі організації та проведення Євхаристійного Конгресу в римсько-католицьких дієцезіях України. Конгрес триватиме в днях 26 V – 3 VI 2012 р. згідно ініціативи та затвердженого плану Конференцією Латинських Єпископів України.

Разом з Головою підготовчого Комітету Його Преосвященством єпископом Маркіяном Трофім’яком на зустрічі були присутні представники-координатори з кожної дієцезії:

 

О.  Ян Щих (Львівська архідієцезія)

О.  Григорій Семенков (Харківсько-Запорізька дієцезія)

О.  Гжегож Томашевський (Кам’янець-Подільська дієцезія)

О.  Яцек Пиль ОМІ (Київсько-Житомирська дієцезія)

О.  Павло Хом’як (Луцька дієцезія)

О.  Ласло Мікуляк (Мукачівська дієцезія)

О.  Ян Даргевич (Одесько-Сімферопольська дієцезія)

В перспективі історії конгресів о. Ян Щих, заступник голови Комітету розповів про мету, завдання і значення на майбутнє планованого Євхаристійного Конгресу в Україні.

У вільній Україні це буде перший в історії Євхаристійний Конгрес, тому і його метою має бути подяка Богу за відродження релігійного життя, а також свободу сповідування католицької віри на наших землях. Євхаристійний Конгрес попередить пастирське послання  Конференції Єпископів Римсько-католицької Церкви в Україні.

Крім того в процесі підготовки Конгресу чекає душпастирів велика праця над поглибленням євхаристійної свідомості в своїх парафіях. З одного боку, будемо дякувати Ісусові, присутньому у Пресвятих Дарах, за дар недільної та щоденної Євхаристії, а з другого -перепрошувати Його за нашу байдужість, зневаги і релігійний індиферентизм. Для цього будуть опрацьовані гомілетичні і катехетичні матеріали, для проведення в першу і третю неділю кожного місяця спеціальних Служб Божих та молебнів. Основний зміст цих матеріалів говоритиме про співвідношення до Євхаристії інших святих таїнств та про її значення в житті кожного християнина.

Початок урочистості Євхаристійного Конгресу заплановано у Києві, а закінчення - у Львові.

Гасло Конгресу: «Ісус Христос учора, сьогодні й навіки Той самий» (Євр 13, 8) напуває нас надією, що у цій підготовці ми не самі, але поруч з нами є Той, хто чуває над цим світом.

Організатори сподіваються, що через добре і плідне пережиття Євхаристійного Конгресу вірні ще більше з’єднаються  з  Ісусом на кожен день, при одночасному тісному співжитті  з нашими братами й сестрами у Христі.

 

О. Яцек Пиль ОМІ

Якщо ви помітили помилку в тексті натисніть: Ctrl + Enter.
: Купить корпус для компьютера. Самый лучший корпус для компьютера. Игровой корпус для компьютера. Скачать программы для компьютера. Быстро скачать русские программы для компьютера. Скачать программу для очистки компьютера. Профильная труба цена. Трубу профильную куплю дорого. Труба профильная гост. Новые смартфоны цены. Купить новый самсунг смартфон. Новая модель смартфона.
Горяще туры в турцию. Лучшие туры в турцию все включено. Подбор тура в турцию. Народное лечение глаз. Все болезни глаз лечение. Отекли глаза лечение. Готовые программы Python. Учим python 3 быстро. Скачать книги по языку python. Боли внизу живота. Болит живот при беременности сильно. Почему болит живот.
skrynka-intencij2

Дієцезіяльні Проекти

football180x180
caritas18Ox112
wsd-gorodok
ibn-gor.org.ua180x112
credo-ua.org180x112
credo-ua.org180x112

Друзі

rm170x60

ewtn170x51

cmc-ban-big

Powered by ArtGattino
hosting gattino.org.ua