ПРЕСВІТЕРСЬКА І ДУШПАСТИРСЬКА РАДИ

Друк

Понеділок, 02 березня 2009, 19:53

ПРЕСВІТЕРСЬКА РАДА

(призначення зобовязує з 28 жовтня 2014 року і до 28 жовтня 2017 року)


ЧЛЕНИ ПРЕСВІТЕРСЬКОЇ РАДИ З ОГЛЯДУ НА ВИКОНУВАНИЙ УРЯД В ДІЄЦЕЗІЇ:

Його Преосвященство Єпископ Ян Нємєц – єпископ-помічник
Його Преосвященство Єпископ Радослав Змітрович – єпископ-помічник
о. Воскобойнік Віталій – Генеральний Вікарій
о. Басістий Павло – канцлер
о. Язловецький Олександр – ректор Вищої Духовної Семінарії
о. Цибульський Мірослав – ректор семінарії «Redemptoris Mater»
о. Білоус Віктор – ректор Інституту Богословських Наук
о. Гончарук Павло – директор Дієцезіального Бюро «Карітас-Спес»
о. Білоус Анатолій – декан Хмельницького деканату
о. Вінярський Станіслав – декан Вінницького деканату
о. Гідзіль Петро – декан Мурафського деканату
о. Зарічний Владислав – декан Городоцького деканату
о. Пархомцев Роман – декан Барського деканату
о. Свурка Станіслав – декан Томашпільського деканату
о. Слободян Віталій СР – декан Кам'янець-Подільського деканату
о. Щавінський Віктор – декан Полонського деканату

 

ІНШІ ЧЛЕНИ ПРЕСВІТЕРСЬКОЇ РАДИ:

о. Сакаєв Олег - – настоятель парафії у м. Козятин
о. Морозов Костянтин OFM Cap – настоятель парафії у м. Вінниця
о. Зелінський Олександр ОМІ – настоятель парафії у м. Гнівань
о. Маківський Рафал OFM – настоятель парафії у м. Шаргород
о. Шуляк Станіслав – настоятель парафії у с. Пеньківка
о. Кармаліта Руслан -– настоятель парафії у м. Немирів
о. Снігур Павло – настоятель парафії у с. Юхимівка
о. Фурман Петро – настоятель парафії у м. Тульчин
о. Лутковський Віктор МІС – настоятель парафії у м. Городок
о. Тваруг Роман TChr – настоятель парафії у м. Кам'янці-Подільському
о. Федірчук Павло - – настоятель парафії у м. Нетішин
о. Просянюк Олександр – настоятель парафії у с. Маниківці
о. Кіновські Анджей – настоятель парафії у с. Шаровечка
о. Петро Міщук - – настоятель парафії у смт. Ярмолинці
о. Добровольський Валерій – адміністратор парафії в смт. Муровані Куриловці
о. Блазина Юрій – викладач у Вищій Духовній Семінарії в м. Городку
о. Ленчук Сергій – вікарій парафії у с. Мурафа

_____________________________________________________________________________

ДУШАСТИРСЬКА РАДА

(призначення зобов’язує від 27 жовтня 2014 року і діє до 27 жовтня 2017 року)

 

І. Постійні члени Душастирської Ради з огляду на виконуваний уряд в дієцезії:

 

Єпископи-помічники і Генеральні Вікарії:

Його Преосвященство Єп. Ян Нємєц – єпископ-помічник

Його Преосвященство Єп. Радослав Змітрович – єпископ-помічник

о. Воскобойнік Віталій – генеральний вікарій

 

Канцлер Дієцезіальної Курії:

о. Басістий Павло

 

Ректор Вищої Духовної Семінарії Кам’янець-Подільської діє цезії:

о. Язловецький Олександр

 

Ректор Інституту Релігійних Наук в Городку:

о. Білоус Віктор

 

Директор Дієцезіального Бюро Caritas:

о. Гончарук Павло

 

Директори Відділів і Голови Душпастирських Комісій Курії:

Директор Відділу у справах Літургії і Літургійного душпастирства – о. Грумницький В’ячеслав

Директор Відділу у справах катехизації – о. Зарічний Владислав

Директор Відділу Душпастирства Родин – о. Шендера Павло

Директор Відділу Душпастирства Молоді – о. Оріховський Олександр

Директор Відділу Душпастирства Дітей – о. Кармаліта Руслан

Директор Відділу у справах душпастирства Зройних Сил України – о. Білоус Анатолій

Директор Відділу у справах Засобів масової інформації – о. Мишовський Микола

Директор Відділу у справах душпастирсва в’язнів, осіб з наркотичною та алкогольною залежністю – о. Малецький Юрій

Директор Відділу у справах рухів, формаційних спільнот і товариств Католицької Церкви - о. Молєвскі Єжи TChr

Директор Відділу у справах осіб Богопосвяченого Життя – о. Ванат Анджей OFMConv

Директор Відділу Спортивного Душпастирства – о. Олег Жарук

 

ІІ. За призначенням:

 

Представники католицьких рухів та спільнот, що діють на теренах Кам’янець-Подільської дієцезії

 

Домашня Церква:

Обруч Андрій

Обруч Наталія

 

Неокатехуменальна дорога:

Цимбалюк Костянтин

Гандурська Неля

 

Рух Назаретських Родин:

Венглюк Микола

Венглюк Анна

Віднова у Святому Дусі:

Гірявенко Сергій

 

Легіон Марії:

Цесновська Валентина

 

Францисканський Орден Світських:

Ковальчук Людмила Адольфівна

Кутриш Зоя Михайлівна

 

Представники чоловічих чернечих орденів:

о. Ванат Анджей OFMConv

о. Курдибаха Юрій СР

о. Омєцінські Давід ОМІ

о. Якубовський Сергій МІС

 

Представники жіночих чернечих орденів:

Згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок – с. Хіацинта Князєва OSB

Згромадження Сестер Уршулянок Конаючого Серця Ісуса – с. Наталія Черкіс SJK

Згромадження Сестер від Ангелів – с. Бись Олена CSA

Спільнота Сестер Марії у Святому Дусі – с. Кудрявцева Едита

 

Представники настоятелів парафій:

о. Хайдук Кристіан – парафія Пресвятої Трійці, с. Зіньків

о. Гонсьорек Ярослав – парафія Божого Милосердя, м. Вінниця

о. Казьмєрчак Роман – парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка

о. Каліновський Павло – парафія Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, с. Мурафа

о. Кармаліта Руслан – парафія св. Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, м. Немирів

о. Коцюр Олександр – парафія Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, с. Голозубинці

о. Тоберт Сергій – парафія Святого Духа, м. Вінниця

о. Пархомцев Роман – парафія св. Анни, м. Бар

 

Представники вікаріїв парафій:

о. Ленчук Сергій

о. Осадчук Віталій

о. Пяста Ярослав

о. Розовський Віталій

 

8 мирян з кожного деканату дієцезії (1 особа з кожного деканату):

  1. Ланова Лариса (Вінницький деканат)
  2. Ястремська Оксана (Городоцький деканат)
  3. Ніколаєвська Аліна (Кам’янець-Подільський деканат)
  4. Шейгець Валентин (Мурафський деканат)
  5. Слободянюк Діана (Барський деканат)
  6. Оруський Павло (Полонський деканат)
  7. Шклярук Анатолій (Томашпільський деканат)
  8. Франкевич Богдан (Хмельницький деканат)

 

 
Главная